Bezpieczeństwo

 

 

Nasza drukarnia oferuje następujące formy płatności:

1. Tradycyjny przelew bankowy.

Po złożeniu zamówienia, w panelu klienta natychmiast dostępna jest faktura proforma,którą można wydrukować i na jej podstawie dokonać płatności.

2. Bezpieczne płatności online.

Płatności Szybki przelew internetowy lub płatność kartą płatniczą realizowana jest poprzez serwis DotPay, gdzie cała transakcja i wymiana informacji szyfrowana jest w oparciu o bezpieczny protokół SSL. Jest to najbezpieczniejszy kanał płatności w Polsce.

Nasz sklep gwarantuje, że Państwa dane osobowe dostęp do danych mają tylko powołane osoby a strona jest zabezpieczona stosownym certyfikatem SSL (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r., w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych, połączenie podczas którego przesyłane są dane osobowe powinno być szyfrowane).

 

 

Sprawdzony  Komputer,

Komputer za pośrednictwem którego dokonywane są transakcje internetowe, powinien posiadać stosowne zabezpieczenia antywirusowe, zapory ogniowe, aktualizowane na bieżąco.

 

 

Znajomość regulaminu sklepu internetowego

Przed rozpoczęciem zakupów należy zapoznać się z regulaminem sklepu internetowego. W szczególności należy zwrócić uwagę na przepisy dotyczące dokonywania płatności, terminów dostawy, możliwości zwrotu zakupionego towaru, reklamacji.
Bezpieczny sposób płatności Należy sprawdzić, jaki podmiot obsługuje płatności za towary i usługi wybrane w danym sklepie. 

 

 

Promocje
Potykacz z grafiką ShipCenter
Potykacz z grafiką ShipCenter

220,00 zł

Cena regularna: 280,00 zł

178,86 zł

Cena regularna: 227,64 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl