Promocje
Pieczątka Wagraf A3 (48 x 17 mm)
Pieczątka Wagraf A3 (48 x 17 mm)
39,00 zł 34,99 zł 31,71 zł 28,45 zł
szt.
Pieczątka Wagraf A4 (59 x 21 mm)
Pieczątka Wagraf A4 (59 x 21 mm)
45,00 zł 39,99 zł 36,59 zł 32,51 zł
szt.
Pieczątka Wagraf A2 (38 x 12 mm)
Pieczątka Wagraf A2 (38 x 12 mm)
36,00 zł 31,99 zł 29,27 zł 26,01 zł
szt.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór osobisty - Katowice) już od 500,00 zł.
Nasze punkty
 
 
 

Ship Center Katowice ( CENTRALA)

ul.Gliwicka 51
40-853 Katowice

Tel.: 32 785 05 55 | +48 537 177 000
drukarnia@shipcenter.pl

 

Ship Center Białystok

ul. Wiejska 68A/4
15+814 Białystok

Tel.: 535 328 200
bialystok@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------
   Ship Center Bielsko-Biała

ul. Komorowicka 38, 
43-300 Bielsko Biała
Tel.: 33 816 50 70 
bielskobiala@shipcenter.pl

 Ship Center Chojnice

ul. Sępoleńska 59
89-600 Chojnice
Tel.: 604 067 597
chojnice@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------
 Ship Center Częstochowa

ul. Kilińskiego 88
42-218 Częstochowa
Tel.: 34 343 444 777
czestochowa@shipcenter.pl

Ship Center Golub Dobrzyń

ul. Wojska Polskiego 1A
87-400 Golub Dobrzyń
Tel.: 511 121 928
golub-dobrzyn@shipcenter.pl

 
--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Gliwice

ul. Dubois 4
44-105 Gliwice
Tel.: 32 307 67 06
gliwice@shipcenter.pl

 

Ship Center Gniezno

ul. Os. Władysława Łokietka 25G
62-200 Gniezno
Tel.: 61 221 04 93
parcel.gniezno@shipcenter.pl

Ship Center Grudziądz 1

ul. Wybickiego 33
86-300 Grudziądz 1
Tel.: 56 642 55 50
grudziadz1@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Grudziądz 2

ul. Groblowa 8
86-300 Grudziądz 2
Tel.: 56 642 55 50
grudziadz2@shipcenter.pl

 

Ship Center Gostynin

ul. Al. Ks. J. Popiełuszki 4
09-500 Gostynin

Tel.: 888 790 791
gostynin@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Kętrzyn

ul. Kaszubska 6A
11-400 Kętrzyn
Tel.: 606 607 555
ketrzyn@shipcenter.pl

Ship Center Kobylnica

ul. Kwiatowa 8
76-251 Kobylnica
Tel.: 602 263 857
kobylnica@shipcenter.pl

Ship Center Kraków

ul. Szuwarowa 1
30-384 Kraków
Tel.: 730 307 305
krakow@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Koszalin

ul. Modrzejewskiej 43
75-721 Koszalin
Tel.: 695 649 712
koszalin@shipcenter.pl

Ship Center Krapkowice

ul. Opolska 17
47-300 Krapkowice
Tel.: 690 660 370
krapkowice@shipcenter.pl

Ship Center Kutno

ul. Kilińskiego 17
99-300 Kutno
Tel.: 505 609 004
kutno@shipcenter.pl

Ship Center Lipsko

ul. Kościuszki 2
27-300 Lipsko

Tel.:  509 996 373
lipsko@shipcenter.pl

Ship Center Lublin

ul. Lubartowska 74
20-085 Lublin
Tel.: 513 897 998
lublin@shipcenter.pl

Ship Center Łapy

ul. Główna 23a
18-100 Łapy
Tel.: 575 761 508
lapy@shipcenter.pl

Ship Center Łask

ul. Słowackiego 13
98-100 Łask
Tel.: 505 822 239
lask@shipcenter.pl

Ship Center Lubicz Górny

ul. Bankowa 2a
87-126 Lubicz Górny
Tel.: 600 433 589
lubicz@shipcenter.pl

Ship Center Malbork

ul. Sienkiewicza 26
82-200 Malbork
Tel.: 669 226 270
malbork@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Mińsk Mazowiecki

ul. Łupińskiego 12
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel.: 575 325 075
minsk.mazowiecki@shipcenter.pl

Ship Center Leszno

ul. Niepodległości 49c
64-100 Leszno
Tel.: 783 780 820
leszno@shipcenter.pl

Ship Center Opoczno

ul. Moniuszki 9
26-300 Opoczno
Tel.: 501 840 402
opoczno@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Ostrowiec Św.

ul. Szeroka 3/5
27-400 Ostrowiec Św.
Tel.: 516 955 077
ostrowiec@shipcenter.pl

Ship Center Otwock

ul. Powstańców Warszawy 4
05-400 Otwock
Tel.: 782 258 750
otwock@shipcenter.pl

Ship Center Piaseczno

ul. Geodetów 138
05-509 Piaseczno
Tel.: 22 111 99 99

piaseczno@shipcenter.pl

Ship Center Piotrków Trybunalski

ul. Próchnika 2
97-300 Piotrków Trybunalski
Tel.: 799 08 39 38
piotrkow.trybunalski@shipcenter.pl

Ship Center Radziejów

ul. Toruńska 3
88-200 Radziejów
Tel.: 601 758 703
radziejow@shipcenter.pl

Ship Center Ruda Śląska

ul. Radoszowska 179A
41-707  Ruda Śląska
Tel.: 32 750 16 66 | Kom.: 530 533 666
rudaslaska@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Rzeszów

ul. Ignacego Paderewskiego 1L
35-328 Rzeszów

Tel.: 731 483 829
rzeszow@shipcenter.pl

Ship Center Solec Kujawski

ul. Leśna 14b
86-050 Solec Kujawski
Tel.: 509 441 909
solec.kujawski@shipcenter.pl

Ship Center Świdwin

ul. Kombatantów Polskich 13
78-300 Świdwin
Tel.: 506 520 402
swidwin@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Tczew

ul. Jagiellońska 55
83-110 Tczew
Tel.: 722 134 375
tczew@shipcenter.pl

Ship Center Warszawa

ul. Jana Olbrachta 11
01-111 Warszawa

Tel.: 512 513 456
warszawa.wola@shipcenter.pl

Ship Center Wołomin

ul. Kościelna 65A
05-200
Wołomin
Tel.: 502 498 044
wolomin@shipcenter.pl

 

 NAJWIĘKSZA SIEĆ PUNKTÓW USŁUGOWYCH W POLSCE !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl