Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór osobisty - Katowice) już od 500,00 zł.
Nasze punkty
 
 
 

Ship Center Katowice ( CENTRALA)

ul.Gliwicka 51
40-853 Katowice

Tel.: 32 785 05 55 | +48 537 177 000
drukarnia@shipcenter.pl

Ship Center Biała Podlaska

ul. Piłsudskiego 12B
21-500 Biała Podlaska

Tel.: 833 422 203
drukarnia@shipcenter.pl

Ship Center Białystok

ul. Hallera 10/4
15+814 Białystok

Tel.: 780 157 339
bialystok2@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Bielsk Podlaski

ul. Al.Piłsudskiego 25, 
17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 534 718 557
bielskobiala@shipcenter.pl

 Ship Center Bielsko-Biała

ul. Komorowicka 38, 
43-300 Bielsko Biała
Tel.: 33 816 50 70 | Kom.: 503 164 510
bielskobiala@shipcenter.pl

 Ship Center Bydgoszcz

ul. Siedleckiego 24, 
85-868 Bydgoszcz
Tel.: 502 015 700
bydgoszcz@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------
 Ship Center Częstochowa

ul. Kilińskiego 88
42-218 Częstochowa
Tel.: 34 343 444 777
czestochowa@shipcenter.pl

Ship Center Drawsko Pomorskie

ul. Obrońców Westerplatte 17
78-500 Drawsko Pomorskie
Tel.: 506 791 391
drawsko.pomorskie@shipcenter.pl

Ship Center Gdynia

ul. Morska 93
81-222 Gdynia
Tel.: 58 776 40 50
gdynia1@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Gliwice

ul. Dubois 4
44-105 Gliwice
Tel.: 32 307 67 06
gliwice@shipcenter.pl

 

Ship Center Gniezno

ul. Os. Władysława Łokietka 25G
62-200 Gniezno
Tel.: 61 221 04 93
gniezno@shipcenter.pl

Ship Center Grudziądz 1

ul. Wybickiego 33
86-300 Grudziądz 1
Tel.: 56 642 55 50
grudziadz1@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Grudziądz 2

ul. Groblowa 8
86-300 Grudziądz 2
Tel.: 56 642 55 50
grudziadz2@shipcenter.pl

Ship Center Gryfice

ul. Plac Zwycięstwa 10
72-300 Gryfice

Tel.:608 768 367
gryfice@shipcenter.pl

Ship Center Iława

ul. Sobieskiego 1/1G
14-200 Iława

Tel.: 607 609 064
ilawa@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Kętrzyn

ul. Kaszubska 6A
11-400 Kętrzyn
Tel.: 606 607 555
ketrzyn@shipcenter.pl

Ship Center Kobylnica

ul. Kwiatowa 8
76-251 Kobylnica
Tel.: 602 263 857
kobylnica@shipcenter.pl

Ship Center Kraków

ul. Szuwarowa 1
30-384 Kraków
Tel.: 730 307 305
krakow@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Kraków 2

ul. Józefińska 34B
30-529 Kraków-Podgórze
Tel.: 12 444 74 49
krakow2@shipcenter.pl

Ship Center Krapkowice

ul. Opolska 17
47-300 Krapkowice
Tel.: 690 660 370
krapkowice@shipcenter.pl

Ship Center Kutno

ul. Kilińskiego 17
99-300 Kutno
Tel.: 505 609 004
kutno@shipcenter.pl

Ship Center Lipsko

ul. Zwoleńska 13
27-300 Lipsko

Tel.:  509 996 373
lipsko@shipcenter.pl

Ship Center Lublin

ul. Średnia 13
21-010 Łęczna
Tel.: 577 174 971
leczna@shipcenter.pl

Ship Center Łapy

ul. Główna 23a
18-100 Łapy
Tel.: 575 761 508
lapy@shipcenter.pl

Ship Center Łask

ul. Górna 2
98-100 Łask
Tel.: 505 822 239
lask@shipcenter.pl

Ship Center Łęczna

ul. Średnia 13
21-010 Łęczna
Tel.: 577 174 971
leczna@shipcenter.pl

Ship Center Malbork

ul. Sienkiewicza 26
82-200 Malbork
Tel.: 669 226 270
malbork@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Mińsk Mazowiecki

ul. Łupińskiego 12
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel.: 575 325 075
minsk.mazowiecki@shipcenter.pl

Ship Center Olsztyn

ul. Warmińska 22 / 8
10-545 Olsztyn
Tel.: 570 094 464
olsztyn@shipcenter.pl

Ship Center Opoczno

ul. Moniuszki 9
26-300 Opoczno
Tel.: 501 840 402
opoczno@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Ostrowiec Św.

ul. Rynek 50
27-400 Ostrowiec Św.
Tel.: 516 955 077
ostrowiec@shipcenter.pl

Ship Center Otwock

ul. Toruńska 3
88-200 Radziejów
Tel.: 601 758 703
radziejow@shipcenter.pl

Ship Center Piaseczno

ul. Geodetów 138
05-509 Piaseczno
Tel.: 22 111 99 99

piaseczno@shipcenter.pl

Ship Center Piotrków Trybunalski

ul. Próchnika 2
97-300 Piotrków Trybunalski
Tel.: 799 08 39 38
piotrkow.trybunalski@shipcenter.pl

Ship Center Radziejów

ul. Toruńska 3
88-200 Radziejów
Tel.: 601 758 703
radziejow@shipcenter.pl

Ship Center Ruda Śląska

ul. Radoszowska 179A
41-707  Ruda Śląska
Tel.: 32 750 16 66 | Kom.: 530 533 666
rudaslaska@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Rzeszów

ul. Ignacego Paderewskiego 1L
35-328 Rzeszów

Tel.: 731 483 829
rzeszow@shipcenter.pl

Ship Center Solec Kujawski

ul. Leśna 14b
86-050 Solec Kujawski
Tel.: 509 441 909
solec.kujawski@shipcenter.pl

Ship Center Świdwin

ul. Kombatantów Polskich 13
78-300 Świdwin
Tel.: 506 520 402
swidwin@shipcenter.pl

--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------------------------------------

Ship Center Tczew

ul. Jagiellońska 55
83-110 Tczew
Tel.: 722 134 375
tczew@shipcenter.pl

Ship Center Warszawa

ul. Jana Olbrachta 11
01-111 Warszawa

Tel.: 512 513 456
warszawa.wola@shipcenter.pl

Ship Center Wołomin

ul. Kościelna 65A
05-200
Wołomin
Tel.: 502 498 044
wolomin@shipcenter.pl

 

 NAJWIĘKSZA SIEĆ PUNKTÓW USŁUGOWYCH W POLSCE !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl